logo-dplogo-dp

Největším projektem, který v R2B2 už druhým rokem organizujeme, je konference Den programatiky. Mou starostí je především vytvořit většinu grafiky.

Web

Všechny důležité informace o konferenci zveřejňujeme na webu www.denprogramatiky.cz. Jedná se o klasický jednostránkový web rozdělený do několika sekcí. Pro usnadnění orientace slouží fixní navigace v horní části okna.

[unex_ce_button id="content_c00ft2dps,column_content_k0aetf8cm" button_text_color="#000000" button_font="regular" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="left" button_text_spacing="2px" button_bg_color="transparent" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="1px" button_border_color="#000000" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://www.denprogramatiky.cz" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]PŘEJÍT NA WEB[/ce_button]

Tiskoviny + propagační předměty

Rollupy

Akce se koná v úžasných prostorách Nové budovy ČVUT. A neříkám to jen proto, že jsem tady chodil do školy. Tahle stavba je totiž opravdu nádherná.